HİZMETLERİMİZ

Hayal gücümüz, üstün teknolojimiz ve öngörü yeteneğimizle,
sizlere yarar sağlayacak yeniliklerin peşinden koşuyoruz...SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?Ajans

"Bir rengim bir çizgim bir de hikayem olsa, kurumuma ait değerler taşısa, beni anlatsa,bir bakışta anlayabilsem anlatılanları, herkes anlasa..." siz de böyle mi düşünüyorsunuz? Eğer tüm bunların olması hayalinizse Düzey Grup çözüm ortağı olarak sizi bekliyor. Hayal ettiklerinizi somutlaştırmak için...

Bilişim

Nikola Tesla elektriği bulmadan önce kimse bu kadar elektrik talep etmemişti.. Siz de internet dünyasındaki yerinizin ne kadar talep edildiğini fark ettirmek istemez misiniz? Artık iğneden-ipliğe her şeye internette; web tasarım, mobil uygulamaları, mailing, e-katalog çözümleri, e-ticaret ile internet dünyasının her alanda size ulaşması gerektiğini bir tıkta herkese gösterin.

Tabela

İşyerleri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler gibi yerlerin fark edilmesini sağlamak için tasarlanan bu gösterişli tabelaları gelin birlikte tasarlayalım ve kurulumunu gerçekleştirelim.

Matbaa

Kamu kurumları ve özel sektördeki firmaların baskı ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Faaliyet alanlarımız arasında başlıca katalog, broşür, takvim, flayer, kurumsal kimlik vb gibi ürünlerin baskıları ve tasarımı olmayan firmalarımıza da tasarım hizmeti sunmaktayız

Prodüksiyon

"Yeni nesil 360 ajans olarak alışkanlıkları değiştiriyor, prodüksiyon süreçlerine farklı bir bakış açısı getiriyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına en uygun iş modelini en faydalı hale getirebilmek için stratejik adımlar atıyoruz, prodüksiyon ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı baştan sona kolay yönetilebilir bir sistem içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Djital Baskı

20 yıllık tecrübemiz ve işini bilen,profesyonel kadromuz ile yeni dünya standartlarında çözümler üretiyor, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Binlerce metrekare dijital baskı yapmış makinelerimiz ve yüzlerce tabela üretilmiş atölyelerimiz ile kaliteli ve hızlı hizmet için her gün bir adım daha ileri yürüyoruz.